4 Niedziela Wielkanocna – 11.05.2014

Dziś 4 niedziela wielkanocna zwana Niedzielą Dobrego Pasterza. Modlimy się o nowe powołania do służby Bożej. O 17.30 zapraszamy na Nieszpory.

We wtorek, 13 maja, po Mszy świętej wieczornej spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

W środę, 14 maja święto św. Macieja Apostoła. O godz.19.00 w Domu Parafialnym spotkanie Grupy Mężczyzn świętego Józefa.

W piątek, 16 maja, święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika. W tym dniu z racji trzeciego piątku miesiąca modlimy się do Bożego Miłosierdzia. O godz.17.00 zapraszamy na czuwanie ku czci Chrystusa Króla Miłosierdzia. Czuwanie zakończymy nabożeństwem Drogi Światła oraz odnowieniem aktu intronizacji Chrystusa Króla. Po Mszy św. spotkanie członków Arcybractwa Straży Honorowej i Rycerstwa Niepokalanej w Domu Parafialnym.

W przyszłą niedzielę, trzecią w miesiącu złożymy ofiary na fundusz inwestycyjny, z którego pokrywamy bieżące prace w kościele i wokół jego obejścia. Gromadzimy środki na wymianę witraży na klatkach schodowych na chór i na pokrycie dachu naszej świątyni. Polecamy tę składkę ofiarności Parafian.

Również w przyszła niedzielę, na Mszy św. o godz.10.30 druga grupa dzieci z klas drugich przystąpi po raz pierwszy do Komunii św. Próba przed uroczystością w czwartek po wieczornej Mszy św. o godz.18.30 w kościele. Spowiedź dla dzieci i ich rodziców w sobotę o godz.10.00 w kościele.

Msze święte pogrzebowe w tym tygodniu odprawimy za śp. Marię Biernat, śp. Annę Malcherzyk, śp. Gertrudę Siciarz, śp. Janinę Marek, śp. Henryka Grzyb. Szczegóły w gablotach ogłoszeń w kościele i w Domu Parafialnym.