5 Niedziela Wielkanocna – 18.05.2014

ziś 5 niedziela wielkanocna. O 17.30 zapraszamy na Nieszpory.

Codziennie zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz.17.30.

W środę, 21 maja o godz.19.00 w Domu Parafialnym spotkanie Kręgu Biblijnego Kobiet.

W czwartek, 22 maja, przypada 19 rocznica pobytu papieża Jana Pawła II w Skoczowie, Bielsku – Białej i Żywcu.

W piątek, 23 maja, o godz.19.00 Msza św. przy kapliczce na ul. Dusznickiej.

W sobotę, 24 maja, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych. W tym dniu modlimy się za Kościół w Chinach. W Przyłękowie o godz. 15.00 Ks. Biskup Ordynariusz dokona koronacji Figury Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych koronami biskupimi. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania. Zapisy od poniedziałku do czwartku w kancelarii i recepcji Domu Parafialnego.

W przyszłą niedzielę, część składki przeznaczona będzie na Dom Matki i dziecka. Wolontariusze kwestować będą na działalność ewangelizacyjną Radia Anioł Beskidów.

Msze święte pogrzebowe w tym tygodniu odprawimy za śp. Marię Biernat, śp. Annę Malcherzyk, śp. Gertrudę Siciarz, śp. Janinę Marek, śp. Zbigniewa Czajkę oraz śp. Zofię Stanclik. Szczegóły w gablotach ogłoszeń w kościele i w Domu Parafialnym.